Kontynuujemy nauki Ojca Taekwon-do, gen. Choi Hong Hi

 

strona główna        aktualności       taekwon-do        galeria        strony www

 

 

GALERIA

 

Letni Obóz nad Morzem - 2017

Wróciliśmy z Letniego Obozu Taekwon-do, który odbył się w przepięknej miejscowości Władysławowo 5-16 sierpnia 2017 roku. Pozdrawiamy i zapraszamy na nasze zajęcia w nowym sezonie szkoleniowym, zaczynamy już od 4 września 2017 roku - ZAPRASZAMY !!!

Więcej zdjęć na Facebooku !

III OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWON-DO

W dniu 23.04.2017 r. odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski Taekwon-do. Organizatorem turnieju jest Polskie Zrzeszenie Taekwon-do UITF/HQ Korea, na czele którego stoi Wielki Mistrz Wojciech Dolny 9 Dan PL-9-1 UITF. Zawody rozegrały się na hali OSIR w Strzegomiu.   

 

OTWARTY PUCHAR POLSKI TAEKWON-DO ITF / UITF 2016
W imieniu Zarządu Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF HQ KOREA / UNIFIED serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałe zawody, miłą atmosferę, oraz za pomoc w organizacji naszego turnieju OTWARTEGO PUCHARU POLSKI TAEKWON-DO ITF HQ KOREA / UNIFIED, który w tym roku odbył się w Kątach Wrocławskich.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnego naszego sukcesu.

 

 

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i niezapomniany mile spędzony czas na obozie ! Jak zwykle i tym razem, dobrała się SUPER grupa z którą spędziliśmy niezapomniane chwile nad morzem. Aż żal było wyjeżdżać. Mimo wszystko, wakacje trwają dalej i my już zapraszamy na nasze zajęcia Letniej Akademii Taekwon-do. Ruszamy po weekendzie. 

 

 

 

 

 

Dnia 30 czerwca 2016 na zaproszenie Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do UITF, którego prezesem jest Mistrz Wojciech Dolny, przyleciał Grand Master Hwang Kwang Sung K-9-1 oraz sekretarz generalny Jade Hwang-Munroe. Goście przybyli do Polski, na I-sze Otwarte Mistrzostwa Europy Taekwon-do UNIFIED. Na kongresie Unified International Taekwon-do Federation w ubiegłym roku właśnie Polska została jednogłośnie wybrana na organizatora tegorocznych Mistrzostw Europy UITF.

 

 

 

 

... w tym roku pogoda dopisała, mimo iż od pewnego czasu cieniutko z zimą my bawiliśmy się wyśmienicie. Ciekawy program, wspaniała ekipa. U nas jak zawsze jest czadowo. Korzystaliśmy ze wszystkiego, basen-aquapark, nie mogło zabraknąć wyprawy do western city, no i oczywiście kino 7D, tor saneczkarski na Kolorowej ... Wypoczynek udał nam się, było super, Karpacz pod każdym względem tętni życiem. Miłą niespodzianką był udział Marcina K. i jego styl walki Kyusho Yubi Jutsu. Aż nie chciało nam się wracać. Już planujemy letni obóz nad morzem. Serdecznie zapraszamy!!! 

 

 
W imieniu zarządu serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałe zawody, miłą atmosferę, za pomoc w organizacji naszego turnieju PUCHARU POLSKI TAEKWON-DO - STRZEGOM 2015.

 
Wróciliśmy z dwutygodniowego pobytu nad morzem w Międzywodziu. Jak zwykle wspaniała ekipa, jak jedna wielka RODZINA. Starsi pomagali młodszym w różnych sytuacjach. Już dziś pragnę przekazać podziw osób, które miały możliwość obserwować nas podczas wszystkich zajęć. Grupa zdyscyplinowana, uprzejma, żadnego problemu z takimi wychowankami. Wszystkim dziękujemy, życzymy wypoczynku w pozostałej części wakacji. A od nowego roku szkolnego serdecznie zapraszamy na zajęcia do naszego klubu. Krótka foto migawka z naszego obozu, więcej zdjęć znajduje sie na facebooku.

 

LONDYN 10-12.07.2015 
W dniach 10-12.07. 2015r. odbyły się drugie otwarte Mistrzostwa Świata Taekwon-do organizowane przez Unified International Taekwon-doFederation-UITF w Londynie. Na zaproszenie Międzynarodowej Organizacji Taekwon-do UITF, Polskie Zrzeszenie Taekwon-do UNIFIED na czele którego stoi Mistrz Wojciech Dolny, wzięło udział w tej prestiżowej imprezie. Reprezentacja kraju wybrana została pośród czołowych klubów z całej Polski m.in. Wrocławski Klub Taekwon-do WKDSW (Wrocław, Strzegom), Taekwon-do DRACHE Leszno, Klub Karate ENSO, Taekwon-do KRELI, Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do GRYF. 

OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWON-DO

25 kwietnia 2015r. mieliśmy okazję uczestniczyć w Otwartych Mistrzostwach Polski organizowanych przez Polskie Zrzeszenie Taekwon-do. Wspomnienia na długo pozostaną w naszych sercach. I-wszy turniej mamy za sobą. Warto zwrócić uwagę, że podczas otwarcia Prezes Wojciech Dolny wręczył powołania do kadry, która będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata Taekwon-do UITF, które odbędą się w Londynie. Trzymajcie kciuki, aby wywalczyli nam jak najwięcej medali.

 

GWIAZDKOWE MISTRZOSTWA TAEKWON-DO
14 grudnia 2014 roku, nasz Klub zorganizował turniej sprawnościowy w Taekwon-do ITF.

 

BUDO BUSHI 2014 - HALL OF FAME - ŁĄCKO
6 grudnia 2014 r. w hali widowiskowo-sportowej w Łącku odbyła się WIELKA Gala Budo Bushi 2014.

 

Puchar POLSKI Taekwon-do UITF-ITF
8 listopada 2014 roku w Strzelcach Krajeńskich, odbyły się pierwsze w tym roku szkoleniowym (2014-2015) zawody rankingowe - Puchar POLSKI Taekwon-do UITF-ITF Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do.

32. WROCŁAW MARATONU

Bieg Rodzinny - Mila Olimpijska - 14 września 2014 roku, o g. 9.15. zawodnicy pobiegli zielonymi alejkami Stadionu Olimpijskiego.
Dystans: 1609 m (1 mila).

Letni Obóz nad Morzem !!!

Wróciliśmy z Letniego Obozu Taekwon-do, który odbył się w miejscowości Międzywodzie 5-18 sierpnia 2014 roku. Wszystkim uczestniczącym w naszym obozie, serdecznie dziękujemy, za mile spędzony czas ! Było super !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WORLD CHAMPIONSHIP TAEKWON-DO ITF' ROMA 2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LETNIA AKADEMIA TAEKWON-DO ITF !
W okresie wakacji nasz Klub organizuje Letnią Akademię Taekwon-do, która odbywa się w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. od 18,00.  

 

 

 

 

 

 

 

ZGRUPOWANIE W SOBÓTCE
22 czerwca 2014 r. (sobota) wyjazd do Sobótki. Do tradycji naszego Klubu należy w tym czasie, zakończenie sezonu szkoleniowego. Zakończenie sezonu szkoleniowego testem wytrzymałości, wyprawa na Ślęże zakończona powodzeniem.

 

 

 

 

MEGA SEMINARIUM – GALA MISTRZÓW!
W imieniu naszego zarządu Dolny Taekwon-do Center, Mistrza Wojciecha Dolnego składamy wszystkim serdeczne podziękowania za udział w Gali Mistrzów, za pamięć, za pomoc, wsparcie, wspólne zgłębianie wiedzy o sztukach walki ... Serdeczne dzięki dla wszystkich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA TAEKWON-DO ITF
08.06.2014 r. w Sokołowicach, koło Oleśnicy odbyły się II-gie Mistrzostwa Dolnego Śląska w Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa.

 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWON-DO ITF

26 kwietnia 2014 roku w Oleśnicy, rozegrane zostały IV. Mistrzostwa Polskie Taekwon-do ITF - Choi Jung Hwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMINARIUM TAEKWON-DO ITF
13 kwietnia br. w Rawiczu, odbyło się seminarium szkoleniowe Taekwon-do ITF z Mistrzem Wojciechem Dolnym. Seminarium poswięcone było walce sportowej Taekwon-do ITF.

 

 

 

 

ZGRUPOWANIE KADRY
Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF
W dniach 18-19 stycznia 2014 r. w Oleśnicy, odbyło się kolejne zgrupowanie zawodników kadry Polski.

 

 

 

 

ŚWIĄTECZNE SEMINARIUM SZKOLENIOWE TAEKWON-DO
Wrocław, 28 grudnia 2013 r. odbyło się Świąteczne Seminarium Szkoleniowe Taekwon-do ITF.

 

 

 

 

 

 

TECHNICZNE - GWIAZDKOWE MISTRZOSTWA TAEKWON-DO ITF
14.12.2013 r. sobota, we Wrocławiu odbyły się Gwiazdkowe Mistrzostwa Taekwon-do ITF.

Gościem honorowym zawodów był św. Mikołaj.

Wszystkim trenerom, instruktorom, zawodniczkom, zawodnikom, sędziom, RODZICOM ślicznie dziękujemy za mile spędzony czas na naszych zawodach gwiazdkowych. Życzymy wam, zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, Wszystkiego Dobrego w NOWYM ROKU 2014 !!!

 

 

 

 

PUCHAR POLSKI W TAEKWON-DO ITF

Puchar POLSKI Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa 9 listopad 2013 r. - Dolsk.
33 medale wywalczyli zawodnicy Dolny Taekwon-do Center - WKDSW Wrocław. Dziękujemy i GRATULUJEMY !!!

 

 

 

 

Bieg Rodzinny - Mila Olimpijska

Bieg Rodzinny - Mila Olimpijska - 15 września o g. 9.15. Zawodnicy pobiegli zielonymi alejkami Stadionu Olimpijskiego.

 

 

 

 

 

 

 

LETNIA AKADEMIA TAEKWON-DO 2013

W okresie wakacji, zorganizowane były zajęcia Taekwon-do, które odbywały się w plenerze trzy razy w tygodniu. Osoby odpoczywające w mieście miały możliwość dodatkowo spotkać się ze znajomymi, porozmawiać, powspominać miniony sezon szkoleniowy, letni obóz taekwon-do, ... jak również poćwiczyć, uzupełnić pewne zagadnienia, które sprawiały problem podczas minionego roku szkolnego. Pogoda w tym roku dopisała, tak więc chętnych było również sporo. Wszystkim życzymy owocnego nowego sezonu szkoleniowego 2013-2014!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LETNI OBÓZ TAEKWON-DO ITF - MIĘDZYWODZIE - 2013

Wróciliśmy z letniego obozu Taekwon-do ITF, który tym razem zorganizowany został w nadmorskiej miejscowości Międzywodzie. Pogoda w tym roku dopisała, dwa wspaniałe tygodnie. Grupa, co tu pisać super ludzie. Wszyscy wrócili opaleni, wypoczęci, zadowoleni i oczywiście w dodatkowym zapasem wiedzy, umiejętności w Taekwon-do ITF.

Teraz wspomnienia, spotkania po obozowe i dużo, dużo zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMINARIUM – GALA MISTRZÓW !

22 czerwca 2013 r. we Wrocławiu, na zakończenie sezonu szkoleniowego 2012-2013 Wrocławski Klub Taekwon-do DTC – WKDSW zorganizował MEGA SEMINARIUM z zakresu samoobrony z WYBITNYMI MISTRZAMI Sztuk Walk Dalekiego Wschodu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWON-DO ITF
POLSKIEGO ZRZESZENIA TAEKWON-DO ITF Choi Jung Hwa

2
7.04.2013 r. sobota, Halinów.
Odbyły się III Mistrzostwa POLSKI w Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa.
Mistrzostwa zorganizowane dla młodzików, kadetów, juniorów młodszych, juniorów, seniorów.

 

 

 

 

XIV MISTRZOSTWA POLSKI KALAKI -ESKRIMA

( W.E.K.A.F. )

Oleśnica - 21.04.2013r. rozegrane zostały XIV Mistrzostwa POLSKI Kalaki-Eskrima - Polskiej Federacji Combat Kalaki.

 

 

 

 

SeMINARIUM SAMOOBRONY - KWON-KI-DO

13 kwietnia 2013 r. w Ziębicach odbyło się szkolenie poświęcone samoobronie, specjalizujące w obronie przed napastnikiem, stosując niespotykane sposoby wykorzystując punkty witalne.

 

 

 

 

MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM TAEKWON-DO ITF

GRAND MASTER CHOI JUNG HWA IX. DAN

Prezydent I.T.F. Grand Master Choi Jung Hwa 9. Dan
(syn twórcy Taekwon-do ITF gen. Choi Hong Hi)
W marcowy weekend w Oleśnicy odbyło się wielkie wydarzenie dla wszystkich entuzjastów taekwon-do. Syn założyciela taekwon-do, prezydent taekwon-do ITF, Grand Master Choi Jung Hwa poprowadził dwudniowe seminarium, w którym wzięło udział prawie 150 osób z Polski, Czech i Białorusi.

SEMINARIUM SZKOLENIOWE TAEKWON-DO ITF - GOSTYŃ

Gostyń, 24 lutego 2013 r. odbyło się kolejne Seminarium Szkoleniowe Taekwon-do ITF, poświęcone układom formalnym Ch'ang Hon Taekwon-do ITF. Analiza każdego wykonywanego układu ruch po ruchu, bloki, uderzenia, kopnięcia, występujące w układach formalnych. Organizatorem szkolenia był Gostyński Klub Taekwon-do Kreli.

 

 

 

SPECJALISTYCZNY

KURS INSTRUKTORA TAEKWON-DO ITF

16 lutego (sobota) 2013 r. w Oleśnicy, odbyło się kolejne szkolenie - Kurs Instruktora Kl. B w Taekwon-do ITF, dla instruktorów Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF oraz kandydatów na instruktorów.

 

Wróciliśmy z Zimowiska z Karpacza 2013 ! Było SUPER, pogoda nam dopisała. Pozdrowienia dla uczestników. Wspaniała ekipa! Taekwon ! Więcej fotek na facebooku.

SEMINARIUM SZKOLENIOWE TAEKWON-DO ITF

26 styczeń 2013 r. we Wrocławiu odbyło się seminarium szkoleniowe Taekwon-do ITF, poświęcone w całości układom formalnym Ch'ang Hon Taekwon-do ITF -

układy uczniowskie, mistrzowskie. 

 

 

 

 

ŚWIĄTECZNE SEMINARIUM SAMOOBRONA - KWON-KI-DO

29 grudnia 2012 r. we Wrocławiu odbyło się szkolenie poświęcone w całości samoobronie. Gościem naszych zajęć byli zaprzyjaźnieni instruktorzy-mistrzowie: Sensei Marcin Kryń - 3.Dan; Shihan Ryszard Bochm 6.Dan, Sensei Maciej Augustyn 1.Dan, sabunim Józef Drozdowski 4.Dan, Sensei Damian Brączek 1.Dan.

... Więcej zdjęć na facebooku, zapraszamy. ... 

 

 

Świąteczne Szkolenie Techniki i Taktyki Interwencji

28 grudnia 2012 roku (piątek), w Oleśnicy odbyło się szkolenie z zakresu Techniki i Taktyki Interwencji przy użyciu pałki teleskopowej.

 

 

 

 

 

TECHNICZNE - GWIAZDKOWE MISTRZOSTWA TAEKWON-DO ITF
Gwiazdkowe - Techniczne Mistrzostwa Taekwon-do (dla najmłodszych)

15.12.2012 r. sobota, we Wrocławiu zakończyły się.

Podziękowania dla sędziów, trenerów, rodziców, instruktorów dzięki którym turniej odbył się w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Taekwon!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielka Gala sztuk walki w Łącku rozgrzała publiczność
Miłośnicy sztuk walki mieli niezwykłą okazję w sobotę 24 listopada, w Łącku obejrzeć w akcji mistrzów podczas Gali Budo Bushi 2012. 

 

Kurs Instruktorski Techniki Interwencji

W dniu 17 listopada w Oleśnicy odbył się Kurs Instruktorski - Techniki i Taktyki Interwencji przy użyciu pałki teleskopowej w służbach mundurowych.

Bluzy reprezentacji Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa.

 

Ogólnopolskie Szkolenie Nóż SAJN System CK

20-21 październik 2012r Oleśnica hala sportowa ul kochanowskiego, odbyło się szkolenie poświęcone technice i taktyce walki nożem. W szkoleniu uczestniczyli uczniowie oraz Instruktorzy,  a prowadzącymi byli Jan Nycek VIII dan i Krzysztof Gajewski VI dan.

 

OKRĘGOWE MISTRZOSTWA TAEKWON-DO ITF
(eliminacje do Mistrzostw Polski)
II PUCHAR POLSKI W TAEKWON-DO ITF
POLSKIEGO ZRZESZENIA TAEKWON-DO ITF Choi Jung Hwa POLSKIEGO ZRZESZENIA TAEKWON-DO ITF Choi Jung Hwa

13 października 2012 r. w Dziadowej Kłodzie odbyły się Okręgowe Mistrzostwa Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa (eliminacje do Mistrzostw Polski Taekwon-do ITF) oraz II Puchar Polski Taekwon-do ITF. Były to pierwsze zawody w tym sezonie szkoleniowym, które udały się w 100%. Wszystkim sędziom, trenerom, instruktorom, rodzicom, gościom, kibicom, a w szczególności zawodniczkom-zawodnikom składamy serdeczne podziękowania. Podziękowania dla organizatora, dla osób które przyczyniły się do zrealizowania turnieju. Taekwon ! Wice-prezes W. Dolny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogólnopolskie Szkolenie 6-7 październik

6-7 października br. w Oleśnicy, odbyło się ogólnopolskim szkoleniu Taekwondo ITF.

Tematy szkolenia: - technik nożne - w rozwoju adepta, oraz wymagana na egzaminach - zawodach - układy formalne – analiza techniki, oraz zasady oceniania przez sędziów.

W imieniu swoim i Prezesa J. Nycka składam podziękowania wszystkim przybyłym na szkolenie, zebranie klubów, sekcji. (W. Dolny) - Taekwon !!!

 

Seminarium Taekwon-do - Pudliszki

23 września br. w Pudliszkach odbyło się Seminarium Szkoleniowe Taekwon-do z Mistrzem Sahyum Wojciechem Dolnym. Seminarium było poświęcone walce sportowej semi-contact (walka przerywana), light-contact (walka ciągła), układom formalnym uczniowskim i mistrzowskim. Analiza każdego wykonywanego układu, bloki, uderzenia, kopnięcia występujące w układach formalnych, oraz skuteczne metody rozciągania. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszego rozwoju w Taekwon-do.

 

Bieg rodzinny Natur Kaps Mila Olimpijska

Wspaniała zabawa i atrakcyjne nagrody czekają na wszystkich uczestników tegorocznej, czwartej już edycji, Natur Kaps Mili Olimpijskiej. Bieg jest imprezą towarzyszącą 30. Hasco-Lek Wrocław Maratonowi. Do udziału w zawodach na dystansie 1609 m zapraszamy wszystkich chętnych - niezależnie od wieku i tężyzny fizycznej. 

Bieg rodzinny jest imprezą towarzyszącą 30. Hasco-Lek Wrocław Maratonowi , który został zaplanowany na 16 września 2012r. Start: godz. 9.15
Dystans: 1609 m (1 mila).
Cieszy się ogromną popularnością - w ubiegłym roku wzięło w nim udział aż 3000 uczestników!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FESTYNY, POKAZY TAEKWON-DO

16 września podczas festynu osiedlowego, organizowanego przez Rade Osiedla Gajowice przy Parku - ul. Wróbla godz. 13,00-18,00 - Jak Dobrze Mieć Sąsiada. W programie festynu przewidziany jest występ naszej grupy pokazowej, która po przerwie wakacyjnej, wypoczęta, przygotowana odpowiednio do działań, będzie mogła po raz drugi wystąpić w Festynie Osiedlowym Gajowice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TUMSKI CUP Wyścigi na Łodziach Smoczych
15 września 2012, Wyspa Bielarska, Wrocław. Wrocławski Klub Taekwon-do "Dolny Taekwon-do Center-WKDSW" wystawił stoisko, przedstawiając swoje umiejętności Taekwon-do, Kalaki ..., podczas trwania wyścigów łodzi, odbywały się: pokazy tańca cheerleaderek KIDS DANCE, zawody na ergometrach, pokazy walk rycerskich i tańców dworskich, pokaz i warsztaty Footbag – DST Footbag Club Strzelin, pokaz ratownictwa wodnego – WOPR,
pokaz i warsztaty Football Freestyle, wyścigi pokazowe Gwiazd Sportu – Wrocławscy Smokarze, parada łodzi motorowych.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

SESJA FOTOGRAFICZNA

W sierpnia br. zorganizowana została w Parku Szczytnickim sesja zdjęciowa.

 

 

 

 

Wróciliśmy z Letniego Obozu Taekwon-do, który odbył się w miejscowości Władysławowo 5-18 sierpnia 2012 roku. Wszystkim uczestniczącym w naszym obozie, serdecznie dziękujemy, za mile spędzony czas ! Było super ! Jak zwykle doborowe towarzystwo, b. dobry Ośrodek (pokoje, wyżywienie, ... ) - polecamy. Teraz odpoczywamy. Pozdrawiamy i zapraszamy do Letniej Akademii Taekwon-do. Nowy sezon szkoleniowy 2012-2013, zaczynamy już od 3 września 2012 roku - ZAPRASZAMY !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LETNIA AKADEMIA TAEKWON-DO – zgrupowanie kadry !

UWAGA!!! - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH: dzieci, młodzież i dorosłych, kobiety i mężczyzn, szukających ruchu i aktywnego wypoczynku, chcących nauczyć się samoobrony oraz poznać tajniki najpiękniejszej ze współczesnych sztuk walki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEGA SEMINARIUM - SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE !

30 czerwca br. we Wrocławiu, na zakończenie sezonu szkoleniowego 2011-2012 zorganizowano MEGA Szkolenie z zakresu samoobrony z WYBITNYMI MISTRZAMI Sztuk Walk Dalekiego Wschodu !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... IDĄ WAKACJE ...

I Piknik Historyczny w Zamku Książ! Inscenizacja Wojenna Powstania Warszawskiego! 23-24 czerwca 2012 roku.

 

 

FESTYNY, POKAZY TAEKWON-DO

Kolejny Festyn Rodzinny, a tym samym pokaz Taekwon-do naszej grupy odbył się w sobotę 23 czerwca 2012 r.

 

 

 

 

ZGRUPOWANIE W SOBÓTCE !
16 czerwca br. zorganizowany został wyjazd do Sobótki. Wypad na Ślęże UDANY ! Pogoda dopisała, ekipa SUPER ! Jednym słowem fantastyczni ludzie, zgrani, ... Wszystkim składamy podziękowania, za pomoc w wyjeździe, za udział. Taekwon !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Techniczne Mistrzostwa Taekwon-do - walki parami

03 czerwca 2012 roku, odbyły się w miejscowości Gostyń - Techniczne Mistrzostwa Taekwon-do - walki parami. Organizatorem turnieju był Klub Taekwon-do KRELI, Izabela Kreli, Arkadiusz Łączny.

Turniej zorganizowany został dla zaprzyjaźnionych klubów, kameralnie, w celu doszkolenia zawodniczek, zawodników, sędziów.

 

 

Festyn, pokaz Taekwon-do

Podczas Festynu Familijnego, nasza grupa wystąpiła z pokazem Taekwon-do, prezentując swoje umiejętności. Tym samym rozpoczął się sezon występów - pokazów. W tym okresie mamy zaplanowanych ok. 6 pokazów, podczas różnych imprez kulturalnych, festynów, ... 

Wszystkim dziękujemy za udział w pokazie. (12/05/2012).

Kolejny Festyn Rodzinny, a tym samym pokaz Taekwon-do naszej grupy odbył się w sobotę 19 maja 2012 r oraz w niedzielę 20 maja 2012 r.

 

Dzień Dziecka w Jankowicach - Festyn to nie tylko zabawa, lecz także pomoc dla wychowanków Domu Dziecka, fundacji "Krok po Kroku" i dla najuboższych dzieci z gminy Oława.
Ludzie dobrej woli i wielkiego serca, oraz sponsorzy zorganizowali po raz kolejny imprezę  charytatywną w Jankowicach, na terenach zielonych, przyległych do "Karczmy u Michelle".
Zadbano o oprawę muzyczną. Na scenie widzowie obejrzeli pokaz taekwon-do z wrocławskiego klubu taekwon-do - Dolny Taekwon-do Center - trener Wojciech Dolny. Wszystkim uczestnikom składamy śliczne podziękowania w imieniu organizatora, zarządu Klubu Taekwon-do DTC.

 

Festyn Rodzinny 02.06.2012 r.

 

 

Festyn Rodzinny 20.05.2012 r.

 

 

Festyn Rodzinny 19.05.2012 r.

 

 

 

SEMINARIUM TAEKWON-DO ITF

12 maja br. w Ziębicach, w Akademickim Klubie Taekwon-do „UDAR” - Gdańsk odbyło się seminarium Taekwon-do ITF z Sahyum Wojciechem Dolnym, przy asyście Sabuma Arkadiusza Łącznego.

 

 

 

Seminarium Taekwon-do - Kwon-ki-do w PSMDKTSD

13 maja br. w Brodnicy w Polskim Stowarzyszeniu Moo Duk Kwan Tang Soo Do, odbyło się szkolenie Taekwon-do - Kwon-ki-do. Na zaproszenie zarządu PSMDKTSD z sabunim Józef Drozdowski zorganizowano szkolenie z zakresu Taekwon-do - Kwon-ki-do, prowadzone z sahyum Wojciechem Dolnym.

 

 

 

Seminarium Taekwon-do ITF

28 kwietnia br. Klub Taekwon-do Krelii, zorganizował seminarium Taekwon-do ITF z sahyum W.Dolnym połączony egzaminem na stopnie szkoleniowe KUP w Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa.

 

 

Warsztaty Taekwon-do ITF

26 kwietnia br. Stowarzyszenie Studenckie Wiggor przy współpracy Wrocławskiego Klubu Dolny Taekwon-do Center, zorganizowane zostały zajęcia dla studentów.

 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWON-DO ITF

International Taekwon-do Federation Choi Jung Hwa

 

W sobotę, 14 kwietnia 2012 roku w hali sportowej przy ul. Kochanowskiego odbyły się II. Mistrzostwa Polski w Taekwon-do ITF. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Dosan, wspierany przez Urząd Miasta Oleśnica.

 

 

Selekcja – Kurs Sędziowski 3-4 marca 2012 r.

3-4 marca br. w Oleśnicy odbyło się szkolenie, poświęcone walce sportowej – selekcja do reprezentacji kraju: Kurs sędziowski – weryfikacja uprawnień, wydanie licencji sędziowskich, uroczyste zakończenie Kursu Instruktorskiego i Sędziowskiego, Wręczenie dyplomów - licencji Instruktorskich.

 

 

SEMINARIUM TAEKWON-DO ITF

25 lutego br. w Ziębicach, w Akademii Taekwon-do odbyło się seminarium Taekwon-do ITF z Sahyum Wojciechem Dolnym, przy asyście Sabuma Arkadiusza Łącznego. 

ZIMOWISKO-FERIE Z TAEKWON-DO
KARPACZ 16 - 22 styczeń 2012 r. 

... wróciliśmy z zimowiska, które zorganizowane było w miejscowości Karpacz. Pogoda dopisała jak na zimowisko przystało, śniegu ogrom. Wypoczynek udał nam się jednym słowem, śnieg, śnieg i jeszcze raz śnieg.

KURS SĘDZIOWSKI TAEKWON-DO ITF

14 stycznia (sobota) 2012 r. w Oleśnicy, odbył się Kurs Sędziowski.

 

 

 

KURS INSTRUKTORA ITF

07 stycznia br. w Oleśnicy, odbyło się kolejne spotkanie doszkalające instruktorów Taekwon-do ITF.

 

 

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY Z TAEKWON-DO

29-30 grudnia 2011 r. zorganizowane zostały zajęcia uzupełniające, zajęcia w przerwie świątecznej. Poświęcone były układom formalnym Ch'ang Hon, z podziałem na poszczególne grupy zaawansowania oraz technikom nożnym, samoobronie.  

 

 

Puchar Polski Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa

Gwiazdkowe Mistrzostwa Taekwon-do (dla najmłodszych)

3.12.2011 r. sobota, we Wrocławiu odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody: I Puchar Polski Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa oraz turniej dla najmłodszych Gwiazdkowe Mistrzostwa Taekwon-do.

 

 

VII Mistrzostwa Polski Moo Duk Kwan Tang Soo Do

29 października 2011 roku, w Radzyniu Chełmińskim k/Grudziądza odbyły się VII Mistrzostwa Polski Moo Duk Kwan Tang Soo Do.

 

 

 

KURS INSTRUKTORA

22-23 październik 2011 r. odbyły się pierwsze zajęcia Ogólnopolskiego Kursu Instruktora Kl. B. 

 

 

SZKOLENIE - ZEBRANIE

1 października 2011r. w Oleśnicy odbyło się Ogólnopolskie zebranie-szkolenie Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF.

 

 

Bieg rodzinny Natur Kaps Mila Olimpijska

W tym roku w ramach 29. Hasco-Lek Wrocław Maratonu odbyła się trzecia edycja biegu rodzinnego „NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA" na dystansie 1609m. W tym evencie biegowym mogli uczestniczyć wszyscy miłośnicy biegania. Impreza miała charakter otwarty, liczył się udział, a nie wynik.

Wróciliśmy z Letniego Obozu Taekwon-do, który odbył się w miejscowości Władysławowo 3-16 sierpnia 2011 roku. Wszystkim uczestniczącym w naszym obozie, składamy podziękowania za mile spędzony czas!

 

LETNIA AKADEMIA TAEKWON-DO

W okresie wakacji Wrocławski Klub Taekwon-do - WKDSW organizuje dla osób pozostających w mieście, w okresie wakacji - Letnią Akademię Taekwon-do.
Zajęcia plenerowe odbywać się będą trzy razy w tygodniu: poniedziałki, środy, piątki od godz. 18:00 do godz. 20:00.

 

Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF Choi Jung Hwa

30 kwietnia 2011 r. - Oleśnica. Wrocław DTC (Dolny Taekwon-do Center - WKDSW) wywalczył: I. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Artur Rasała - Najlepszy zawodnik zawodów!

 

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________